Jakie ozdoby na ścianę dla dzieci

ozdoby na ścianę dla dzieci

Posiadanie własnych dzieci to ogromna radość, która związana jest z ich wychowaniem i obserwowaniem tego, jak dorastają. Rodzic musi jednak radzić sobie również z wieloma wyzwaniami, zaczynając od takich, które dotyczą właśnie wychowania pociech, ale również, nie mniej ważnych, które związane są na przykład z urządzeniem pokoju ukochanego syna lub córki. Na szczęście dzisiejsze sposoby wykańczania wnętrz pozwalają na szeroki wybór ciekawych rozwiązań, które przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym rodzicom. Jednym z takowych jest, chociażby ozdobienie ścian pokoju dziecięcego indywidualnymi naklejkami, tapetami z ciekawymi wzorami lub fototapetami. Jak widać, wybór jest naprawdę duży, przez co z końcowego efektu – oprócz starających się ze wszystkich sił rodziców, zadowolony będzie nawet najwybredniejszych chłopiec lub dziewczynka, które urządzany pokój zamieszkują.

Nie wiesz jakie ozdoby na ścianę dla dzieci? Wybierz spersonalizowane naklejki lub tapety!

Pochylając się nad poszczególnymi rozwiązaniami, zacznijmy od naklejek. Pierwszym plusem ich zastosowania jest duża dowolność w końcowym wyborze jej wyglądu. Popularnymi motywami są często rzeczy stricte związane z płcią dziecka. Dla chłopaka może być to motyw związany z samochodami lub ulubionym sportem. Dziewczynki, w zależności od wieku, mogą wybierać pomiędzy księżniczkami lub kwiatami. To tylko przykłady, bo ilość możliwości jest praktycznie nieograniczona. Kolejnym plusem naklejek jest to, ze można je w łatwy sposób przykleić do ściany oraz odkleić, co przy bardzo zmiennych nastrojach dziecka i szybko zmieniających się upodobnianiach, jest niezwykle ważną zaletą. Dla nieco starszych dzieci ciekawym rozwiązaniem jest tapeta, którą mogą zdobić oryginalne wzory, a która to wniesie do pokoju spory powiew świeżości. Motywy tapet różnią się od naklejek, bo są po prostu bardziej wyważone, stąd jest to dobre rozwiązanie właśnie dla nieco starszych dzieci – na przykład nastolatków.

pokój dziecka ozdoby na ścianę
pokój dziecka ozdoby na ścianę

Odważne ozdoby na ścianę dla dzieci? Oczywiście, że tak! 

Bardzo ciekawym i coraz częściej stosowanym rozwiązaniem, które zdobi ściany w pokojach dziecięcych, są fototapety. Pierwszym bardzo dużym plusem jest to, że rodzice mogą wybrać zdjęcie, które chcą przenieść na fototapetę. W zależności od wieku dziecka może być to więc motyw, który związany będzie z jego pasją, hobby czy zainteresowaniami. Dzieci bardzo często – szczególnie te młodsze, uwielbiają komiksowych bohaterów. Czy i takie pomysły można przenieś na ścianę pokoju syna lub córki? Oczywiście, że tak! Jedyne co należy zrobić to znaleźć zdjęcie wybranego super bohatera i wysłać do firmy, która trudni się w montażach fototapet. Wielkość takiej fototapety jest dowolna, dlatego efekt, jaki można uzyskać, jest wręcz wspaniały, i całą pewnością wywoła na twarzy syna lub córki szeroki uśmiech od ucha do ucha. Oprócz tego fototapety są trwałe, długo utrzymują się na ścianie, dzięki czemu efekt może trwać przez długie lata.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*